Sprzedaż złomu

Sprzedaż złomu i metali kolorowych

Pracownicy wykonujący sprzedaż złomu na lokalnym złomowisku

Miliomet jest w stanie zaspokoić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy to dzięki posiadanemu wyposażeniu technicznemu i potencjałowi, jaki w nich drzemie. Sprzedajemy złom i metali kolorowych spełniający polskie oraz międzynarodowe normy.

Koncentrujemy się na sprzedaży złomu stalowego oraz metali kolorowych jak: aluminium, miedź, mosiądz, ołów, cynk, brąz oraz stal kwasoodporna. Stale prowadzimy współpracę z największymi polskimi hutami i odbiorcami metali, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić złom najwyższej wartości.

Na każdy produkt posiadamy pełną dokumentację. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego cennika oraz kontaktu osobistego, gdzie udzielimy więcej informacji na temat sprzedawanego złomu.

Jaki opłaca się sprzedawać złom?

Popularna jest sprzedaż surowców wtórnych w skupach, gdzie jego pracownicy zadbają o jaknajlepsze zniszczenie lub przetworzenie. Bardziej opłacalne jest jest sprzedaż złomu i metali kolorowych wśród, których możemy wyszczególnić częste pozostałości po remontach czy budowach starych mieszkań. Wśród takich możemy wyszczególnić metalowe meble lub wanny. Pośród cennych materiałów powinniśmy wyszczgólnić mosiądz oraz brąz. Są to nieco tańsze, lecz nadal cenne materiały. Najczęściej spotyka się ich występowanie w starych okuciach, lampach czy przedmiotów typu puchary.

Przy sprzedaży złomu bardzo popularne są odpady będące stopem miedzi. Warto mieć to na uwadze, ponieważ jest to jeden z nielicznych metali poszukiwany przez skupy. Obecność stopów miedzi (oraz cynku) można najczęściej zaobserwować w starych przewodach i kablach.

Opłacalne jest również sprzedaż metali częściej spotykanych jak aluminium, ołów, stal lub żelazo. Rzadziej spotykana jest sprzedaż cyny i nikielu. Obecności tych metali możemy spodziewać się w starych sprzętach AGD i RTV. Często również można jest znaleźć w starych podzespołach komputerowych.

Mimo iż nasz skup mieści się na terenie Grodziska Mazowieckiego, zapraszamy również klientów w okolic np. Błonie lub Milanówek!