Rozbiórka i demontaż

Rozbiórka i demontaż

Miejsce na którym przeprowadzana jest rozbiórka i demontaż metali

Miliomet zajmuje się również mechaniczną rozbiórką i demontażem konstrukcji stalowych, ciężkich maszyn oraz innych urządzeń wykonanych ze wszelkiego stopu metali.

Nasze usługi uwzględniają takie działania jak: cięcie elementów stalowych, demontaż obiektów budowlanych wraz z wykorzystaniem specjalnego sprzętu ciężkiego, kruszenie gruzu, zagospodarowanie odpadów, transport specjalistyczną flotą.

Specjalizujemy się w rozbiórka i demontażu następujących rzeczy: konstrukcje stalowe, urządzenia z metalu i ciężkie maszyny.

Od początku naszej działalności podejmujemy się rozbiórek i demontażu nietypowych obiektów. Więcej informacji udzielamy podczas kontaktu osobistego, do którego gorąco zachęcamy.

Do kogo skierowana jest rozbiórka konstrukcji stalowych?

Usług rozbiórki konstrukcji stalowych przeznaczona jest nie tylko dla osób, które planują oddać swój złom na skup, ale również w przypadku, kiedy większa konstrukcja wymaga rozebrania jej na mniejsze części składowe. Posiadamy flotę maszyn, która pozwala na szybką rozbiórkę urządzeń jak zwykłe konstrukcje stalowe oraz te bardziej rozbudowane typu: kotłownie, wiaty, zbiorniki, ciągi instalacyjne itp. Nic straconego, jeśli rozmiar konstrukcji nie pozwala Państwu na jej dostarczenie do naszego skupu. Prosimy o kontakt, gdzie pomożemy rozwiązać dany problem.