Złom

Skupowanie złomu

Ręka dźwigu wykonująca skup złomu na śmietnisku

Głównym profilem działalności naszej firmy jest skupowanie złomu i wszelkich metali kolorowych. Prowadzi działalność od 1995 roku. Od tego czasu nawiązaliśmy współprace z wieloma polskimi hutami oraz polskimi odbiorcami.

Koncentrujemy się na skupie następujących metali kolorowych oraz złomu: aluminium, brąz, cynk, cyna, miedź, mosiądz, ołów, stal gruba i cienka, stal kwadoodporna, żeliwo, stal narzędziowa i złom stalowy. Posiadamy własną flotę samochodową, dzięki czemu możemy wyręczyć Państwa w dostarczeniu złomu w ilości hurtowej.

Na miejscu posiadamy specjalne wagi służące do wyważenia ogromnych konstrukcji stalowych. Zapraszamy do naszego cennika sprzedaży i skupu złomu oraz bezpośredniego kontaktu, gdzie udzielimy więcej szczegółów na dany temat.

Czego nie wolno skupować?

Cechą charakterystyczną skupowania złomu jest to, że nie każdy surowiec może zostać legalnie sprzedany. Warto mieć to na uwadze, jeśli chcemy rozpoznać, czy wybrany przez nas skup złomu działa zgodnie z prawem. W skupach złomu zabronione jest sprzedawanie następujących rzeczy: monet z aktualnego obiegu (np. jednogroszówki lub pięciogroszówki), trakcji kolejowych lub fragmentów torów, barierek, pokryw od studzienek kanalizacyjnych czy znaków drogowych. Sprzedaży również nie mogą zostać poddane podobne elementy infrastruktury.