Transport złomu

Transport złomu

Żółta koparka transportująca złom na złomowisku

Skup Miliomet posiada własne środki transportowe oraz kontenery do przewozu i transportu złomu, co umożliwia dostawę i odbiór złomu od firm oraz klientów indywidualnych. Na życzenie klienta podstawiamy pod załadunek odpadów odpowiednie kontenery. Dlatego powyższa czynność odbywa się szybko oraz sprawnie i na miejscu u klienta.

Na miejscu dysponujemy wagą samochodową do 30 ton.

Dlatego jesteśmy przekonani, że potrafimy sprostać Państwa konkretnym wymaganiom, co do transportu złomu. Po więcej szczegółów zapraszamy do cennika usług oraz do kontaktu osobistego, podczas którego udzielimy więcej szczegółów.

Dlaczego transportujemy złom?

Złom, szczególnie wyrobu metalowego, przeznaczony jest do recyklingu. Jest to rekomendowane działanie mające na celu ponowne przetwarzanie surowca oraz umożliwiające zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wywóz złomu nie zawsze może być komfortowy dla klienta. Zwłaszcza, jeśli jego wielkość i waga przysparza problemów. Miliomet jest dostosowany pod ten wymóg klienta zapewniając transport złomu nasza flota samochodową.

Posiadamy flotę, która umożliwia odbiór złomu od klientów o wadze od 1 tony do 30 ton. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko dla klientów lokalnych. Świadczymy również transport złomu dla sąsiadujących miejscowości jak Błonie czy Milanówek. Prosimy tylko o wcześniejszy kontakt, jeśli zdecydują się Państwo na nasz odbiór i transport złomu. Podczas kontaktu prosimy o przekazanie wszelkich detali złomu.